NASZA MISJA

Firma specjalizuje się w projektowaniu, sprzedaży, montażu i serwisowaniu przydomowych oczyszczalni ścieków. Posiadamy ogromne doświadczenie, specjalistyczne zaplecze oraz doskonałą kadrę techniczną, co wprost przenosi się na jakość usług świadczonych przez firmę.
W obszarze naszego działania znajdziecie Państwo najlepsze rozwiązania technologiczne w dziedzinie oczyszczania ścieków. Są to rozwiązania sprawdzone i cieszące się uznaniem klientów.

FIRMA


Istniejemy od 2009 roku łącząc wieloletnie doświadczenie i wiedzę. Obecna, ugruntowana pozycja na rynku jest wynikiem rozwoju technologii i stałego poszerzania sieci sprzedaży.
Rozwiązania które wdrażamy należą do najbardziej ekonomicznych inwestycyjnie.
Optymalna konstrukcja potwierdzona jest wieloma atestami i pozytywną opinią dotychczasowych użytkowników przewyższając korzyściami w płaszczyznach montażowej, projektowej, eksploatacyjnej i finansowej rozwiązania konkurencyjne. Jednym z naszych osiągnięć jest opracowanie i udostępnienie klientom kompletnej technologii montażowej zachowując przy tym pełną gwarancję i ważność atestów na samodzielnie zamontowane przez nich oczyszczalnie. Instalacja oczyszczalni we własnym zakresie stanowi dla wielu klientów ważny argument inwestycyjny.

NOWOŚCI

W 2006 roku firma EKOPOL wprowadziła na rynek innowacyjną technologię zbiorników z napowietrzanym złożem zanurzonym. Oczyszczalnie zbudowane w oparciu o te rozwiązania zapewniają bardzo dużą skuteczność i szybkość oczyszczania zmniejszając wymagane wymiary pola rozsączającego lub eliminując je.

Jeśli są Państwo zainteresowani nową technologią prosimy o bezpośredni kontakt telefoniczny z działem technicznym, tel. 509 700 471 lub za pomocą formularza kontaktowego


plants